PORADY PRAWNE ON-LINE

 PORADA PRAWNA ON-LINE
_________________________________________________

Kancelaria oferuje wiele sposobów uzyskania porady prawnej. Z doświadczenia wiemy, że osobisty kontakt Klienta z adwokatem nie zawsze jest możliwy, zaś niektóre usługi mogą być świadczone za pośrednictwem Internetu. Porady prawne udzielane on-line skierowane są do osób, które cenią sobie wygodę i szybkość działania.

W formie porady prawnej on-line udzielane są na zlecenie Klienta porady prawne, a także sporządzane są dokumenty (umowy, pisma, opinie prawne konkretnego zagadnienia prawnego).

W celu uzyskania porady prawnej on-line należy wypełnić poniższy FORMULARZ KONTAKTOWY i załączyć  niezbędne dokumenty. Na podstawie kompletnego zgłoszenia, Kancelaria ustali koszt porady on-line i poinformuje Państwa o wysokości honorarium oraz terminie realizacji usługi. Wycena on-line jest usługą bezpłatną, a termin jej realizacji uzależniony jest od stopnia zawiłości sprawy.

Do realizacji zlecenia przystąpimy niezwłocznie po zaakceptowaniu przez Państwa ustalonych warunków wykonania zlecenia oraz zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym podanym poniżej. Do każdej usługi wystawiamy fakturę VAT.

Kancelaria zastrzega sobie prawo do zadawania dodatkowych pytań, niezbędnych dla rzetelnego rozwiązania zagadnienia prawnego.

DANE DO PRZELEWU:
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Cieślak
ul. Krakowska 180 lok. 116, 52-015 Wrocław
IDEA Bank nr: 32 1950 0001 2006 0597 2706 0002
SWIFT Code: IEEAPLPA

GODZINY PRACY:
Poniedziałek – Piątek
w godzinach 7:00 – 16:00